Eerste Kwartaal

HOËRSKOOL LANGENHOVEN

KWARTAALPROGRAM - EERSTE KWARTAAL 2018

 

 

JANUARIE

FEBRUARIE

MAART

APRIL

1

 

 

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi - Kaapstad

2

 

SWD – Skeidsregterskamp

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi - Kaapstad

3

 

SWD - Skeidsregterskamp

 

Netbal Top Skole - George

4

 

 

 

Netbal Top Skole - George

5

Matriekuitslae: 12:00 by die skool

Beheerliggaamvergadering om 18:00

Beheerliggaamverkiesing om 19:00

Netbal Top Skole - George

6

 

Transcape Fietstoer

 

Netbal Top Skole – George

Imagine Fees - Bredasdorp

7

 

VCSV: “Praise and Worship”

Optrede: Lee en Leah - Skoolsaal

Opedag 14:30

Netbal Top Skole – George

Imagine Fees - Bredasdorp

8

 

 

 

Netbal Top Skole - George

9

 

Debatsopleiding: HS Langenhoven

Atletiek: Wes-Kaap kampioenskappe

Voortrekkers: Kommandokamp Paarl

Skaak: Edenproewe

Netbal Top Skole – George

Belgiese Uitreik – terug

 

10

 

VRL-opleiding – George

Skaak: Hessequa Proewe

Debatsopleiding: HS Langenhoven

Atletiek: Wes-Kaap kampioenskappe

Voortrekkers: Kommandokamp Paarl

 

12

 

CJ Pauw: Kenmekaarfunksie 18:30

Beheerliggaamvergadering om 18:00

 

14

 

Atletiek: Hessequa-byeenkoms

 

Wiskunde Olimpiade

15

Skole open vir onderwysers

Gr 8: Verwelkoming 11:30

Personeelfunksie om 19:00

Riversdal Skou – Massa-aflos

 

 

16

Gr 8: Verwelkoming

Riversdal Skou

 

 

17

Skole open vir leerders om 08:00

Riversdal Skou

Sportdag: HS Wittedrift (Rugby, Netbal)

 

18

Gr 8: Oueraand om 18:00

 

 

 

19

NSS-Eksamen: Hernasien

Inligtingsbyeenkoms: LS Volschenk 18:30

Beheerliggaamverkiesing:

Opvoeders 13:30

Nie-Opvoeder 14:30

 

 

20

 

 

Deurnag en Steakete

 

21

 

Inligtingsbyeenkoms: LS Bertie Barnard 18:30

Vakansiedag: Menseregtedag

 

22

Gr 8: Diagnostiese Toetse

 

Atletiek: SA Kampioenskappe - Potchefstroom

 

23

Gr 8: Diagnostiese Toetse

Atletiek: Eden Hoërskole kampioenskappe – Oudtshoorn

 

Atletiek: SA Kampioenskappe - Potchefstroom

 

24

Gr 8: Diagnostiese Toetse

Skaak: Hessequa Proewe

Atletiek: SA Kampioenskappe – Potchefstroom

Sportdag: Porterville (Rugby)

Sportdag: Girls High (Netbal)

 

25

Atletiek: Kleurebyeenkoms om 16:00

 

Belgiese Uitreik begin

 

26

Voortrekkers: Poortstap

Netbal: Afrigtingskursus: Burta de Kock

Mnr en Mej Langenhoven om 19:00

 

27

Voortrekkers: Poortstap

Netbal: Afrigtingskursus: Burta de Kock

 

 

28

 

Netbal: Afrigtingskursus: Burta de Kock

Skole Sluit

 

29

 

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi - Kaapstad

 

30

 

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi - Kaapstad

 

31

 

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi - Kaapstad