Eerste Kwartaal

HOËRSKOOL LANGENHOVEN

KWARTAALPROGRAM - EERSTE KWARTAAL 2017

 

 

JANUARIE

FEBRUARIE

MAART

APRIL

1

 

Krieket: HS Sentraal (weg)

Netbal: Afrigtingskursus Burta de Kock

Rugby: Tony Stoops-toernooi: Kaapstad

2

 

Neem van skoolfoto’s

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi: Kaapstad

3

 

 

Wêreldbiddag vir vroue

Rugby: Tony Stoops-toernooi: Kaapstad

Netbal: Paarl Elite toernooi (O/14A, O/15A, O/16A)

4

 

Skyfskiet: Bellville

Atletiek: Oudtshoorn

Rugby: Tony Stoops-toernooi: Kaapstad

Netbal: Paarl Elite toernooi (O/14A, O/15A, O/16A)

5

Matriekuitslae: 12:00 by die skool

 

 

Rugby: Tony Stoops-toernooi: Kaapstad

Netbal: Paarl Elite toernooi (O/14A, O/15A, O/16A)

6

 

Skooltoelatings vir 2018 open

Beheerliggaamvergadering: 17:30

Krieket: HS Punt (weg)

Gholf: Riversdal

Toetsreeks begin

Beheerliggaamvergadering 17:30

Netbal: Paarl Elite toernooi (O/14A, O/15A, O/16A)

7

 

Transcape Fietstoer

Jaarlikse skoolopname

Netbal: George toernooi (O/18A)

8

 

Atletiek: Hessequabyeenkoms

 

Netbal: George toernooi (O/18A)

9

Skool open vir onderwysers

Gr 8: Verwelkomingsprogram   vanaf 10:00

19:00 Personeelfunksie

Valentynsokkie

 

Netbal: George toernooi (O/18A)

10

Gr 8: Verwelkomingprogram

 

Langenhoven ope dag

Hokkieproewe

Voortrekkers: Kommandoskop

Netbal: George toernooi (O/18A)

11

Skool open vir leerders

 

Hokkieproewe

Voortrekkers: Kommandoskop

Loerie Sportdag: Plettenbergbaai (Rugby, Netbal)

Skyfskiet: Bellville

Skaak: SWD Proewe

Netbal: George toernooi (O/18A)

12

Gr 8 oueraand en konsert 18:00

 

 

Netbal: George toernooi (O/18A)

13

Tennis: Afrigtingskliniek

 

 

 

14

Tennis: Afrigtingskliniek

Voortrekkers: Poortstap

 

 

 

15

 

Riversdal Skou

 

 

16

 

Riversdal Skou

Massa-atletiek

 

 

17

 

Riversdal Skou

Hokkie: DF Malankursus (O/16 en O/18)

Imagine-fees

 

18

Gr 8: Diagnostiese Toetse

Riversdal Skou

Imagine-fees

 

19

Gr 8: Diagnostiese Toetse

Atletiek: Kleurebyeenkoms 16:00

 

Imagine-fees

 

20

Gr 8: Diagnostiese Toetse

Belydeniskamp: Moedergemeente

Volschenk: Gr 7 – inligtingsbyeenkoms

Imagine-fees

Skolevakansiedag

 

21

Belydeniskamp: Moedergemeente

 

Imagine-fees

Vakansiedag: Menseregtedag

 

22

 

Bertie Barnard: Gr 7 inligtingsbyeenkoms

Bloedskenk 9:00

Oakdale: Jnr bal

 

23

Krieket: HS Oudtshoorn (weg)

Gholf: Mosselbaai

Mnr en Mej Langenhoven: 19:00

 

 

24

Kitsopname by skole

Gholf: Finaal Mosselbaai

Skooltoelatings sluit

Rugby: Porterville Sportdag

Gholf: Interstreek 1 Oudtshoorn

 

25

 

 

Rugby: Porterville Sportdag

Netbal: Girls High Sportdag

 

26

 

 

 

 

27

 

Netbal: Afrigtingskliniek Burta de Kock

Gholf: Stilbaai

 

28

 

Netbal: Afrigtingskliniek Burta de Kock

 

 

29

 

Netbal: Afrigtingskliniek Burta de Kock

Sportdag: HS Burgersdorp

(Rugby, Hokkie, Netbal)

 

30

Krieket: Langenhoven Gim (tuis)

Netbal: Afrigtingskliniek Burta de Kock

Dassefees en Deurnag

 

31

 

Netbal: Afrigtingskliniek Burta de Kock

Skole sluit