Tweede Kwartaal

 

HOËRSKOOL LANGENHOVEN - KWARTAALPROGRAM - TWEEDE KWARTAAL 2018

 

 

APRIL

MEI

JUNIE

1

Rugby: Tony Stoops Toernooi Kaapstad O/19A

Vakansiedag - Werkersdag

Education Summit – Stellenbosch

Netbal: Wes-Kaap Topskole - Riversdal

2

Rugby: Tony Stoops Toernooi Kaapstad O/19A

Rugby: Hessequa proewe – Oakdale

Loopbaanuitstalling

Education Summit – Stellenbosch

Netbal:   Wes-Kaap Topskole - Riversdal

3

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

Loopbaanuitstalling

Education Summit – Stellenbosch

4

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

Netbal: Eden Proewe – Oudtshoorn

 

5

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

Netbal: Eden Proewe – Oudtshoorn

Rugby: Eden Proewe – Oudtshoorn

 

6

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

 

 

7

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

Beheerliggaamvergadering om 18:30

 

8

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi – George

Belgiese uitruilgroep keer terug

Sportdag: HS Oudtshoorn (Netbal, Hokkie) –tuis

Rugby: Finale Eden Proewe – George

 

9

Netbal: O/19A Top Skole Toernooi - George

Belgiese uitruilgroep keer terug

 

 

10

Skole heropen om 08:00

 

 

11

 

Optrede: Jo Black in die Burgersentrum

 

12

Rugby: Heidelberg - weg

Sportdag: HS Montagu (Rugby, Hokkie, Netbal) tuis

 

13

 

 

 

14

Netbal: HTS Drosdy - weg

Hokkie: HTS Drosdy - weg

Skaak:   Eden proewe

 

 

 

15

 

Netbal: Heidelberg en Albertinia - tuis

Netbal: Wes-Kaap Oefenkamp (Moorreesburg)

16

 

Eerste rondte van Rekeningkunde Olimpiade

Netbal: Wes-Kaap Oefenkamp (Moorreesburg)

17

 

Tweede rondte van Wiskunde Olimpiade

Netbal: Wes-Kaap Oefenkamp (Moorreesburg)

18

Senior Bal

Sportdag: HS Montana – tuis

Netbal: Wes-Kaap proewe – Oudtshoorn

Skaak: Eden Proewe

Eksamen eindig

19

Junior Bal

 

 

20

Rugby: Kannaland - weg

 

Oakdale matriekafskeid

21

Netbal: HS Durbanville – tuis

Debat: ATKV-Streeksuitdunne - tuis

 

Langenhoven Matriekafskeid

22

 

 

Skole sluit

23

Gr 12: Oueraand om 18:00

Netbal: Top skole Toernooi – tuis

 

24

Rugby:   Kairos Sekondêr – weg

Hokkie: Langenhoven Gim – weg (O/19A)

 

25

 

 

 

26

 

Sportdag: Langenhoven Gim – weg (Rugby, Netbal, Hokkie)

Hokkie: Spar Challenge – George (O/19A)

 

27

Vakansiedag – Vryheidsdag

 

 

28

Gr 8 en 9 kamp – Hartenbos

 

 

29

Gr 8 en 9 kamp – Hartenbos

Junie eksamen begin

 

30

Gr 8 en 9 kamp – Hartenbos

Skole vakansiedag