Hoërskool Langenhoven Kwartaalprogram

Eerste Kwartaal 2019

 

 

JANUARIE

FEBRUARIE

MAART

2

 

 

Loeriesportdag – Wittedrif

Rugby, Netbal, Hokkie 1e spanne

Voortrekkers:  Kommandokamp

Skaak:  Proewe Calitzdorp

4

 

Beheerliggaamvergadering om 18:30

Beheerliggaamvergadering om 18:30

5

 

Transcape Fietstoer

Jaarlikse skoolopname

6

 

Bemarkingsbesoeke:  LS Hartenbos en LS Park

Atletiek:  Hessequa-byeenkoms

 

7

Skole open vir opvoeders 08:00

Gr 8 verwelkoming om 14:00

Afskopfunksie om 19:00

 

 

8

Gr 8 Verwelkoming

Swem:  Midmar Myl – Pietermaritzburg

Atletiek:  Wes-Kaap Kampioenskappe

9

Skole open vir leerders om 08:00

 

Atletiek:  Wes-Kaap Kampioenskap

Netbal:  Girls High Netbaldag (A)

Hokkie:  Proewe George

Rugby:  Lang Gim Sportdag

Skyfskiet:  Eden

10

Gr 8-oueraand

 

 

11

 

Beheerliggaamvergadering om 18:30

Koshuis Kenmekaarfunksie

 

12

2018 – Dux-leerdertoekenning

George

 

Eerste rondte:  Wiskunde Olimpiade

13

 

 

Mnr en Mej Langenhoven 19:00

14

 

Valentynsokkie 19:00

 

15

 

Skooltoelatings vir 2020 open

Skole sluit om 10:30

Skooltoelatings vir 2020 sluit

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

Hokkie:  Charlie Hofmeyr Ceres (O/19A)

16

 

Skaak:  Hessequa Proewe

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

Hokkie:  Charlie Hofmeyr Ceres (O/19A)

17

Atletiek:  Kleurebyeenkoms om 16:00 – 21:00

 

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

Hokkie:  Charlie Hofmeyr Ceres (O/19A)

18

Swemgala – George

Netbalafrigting:  Burta de Kock

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

Hokkie:  Charlie Hofmeyr Ceres (O/19A)

19

 

Netbalafrigting:  Burta de Kock

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

20

 

Netbalafrigting:  Burta de Kock

Rugby:  Tony Stoopstoernooi – Kaapstad (O/19A)

21

 

Riversdal Skou

Massa atletiek

 

22

NSS-Eksamen:  Hermerk aansoek afsnydatum

Registrasie vir Aanvullende eksamen in Mei/Junie

Riversdal Skou

Eden Atletiekkampioenskappe – Oudtshoorn

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

23

 

Riversdal Skou

Eden Atletiekkampioenskappe – Oudtshoorn

Swemgala:  Knysna

Skaak:  Hessequa Proewe

Hokkie: O/14 proewe George

Skyfskiet:  Noordwes Ope Klerksdorp

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

24

 

 

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

25

Skoolvrystellings inhandigingsdatum

Toetsreeks begin Gr 8-12

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

26

 

 

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

27

 

Opedag om 14:30

Netbal:  George Top Skole Toernooi (O/19A)

28

Gr 8:  Diagnostiese Toetsing

 

 

29

 

 

 

30

 

 

Skyfskiet:  Gauteng Ope – Roodepoort

  31

 

 

 

 

SKOOLTYE:   

Maandag – Vrydag:  7:10 – 13:30

Woensdag:                 7:10 –  12:50