Mnr Piet De Villiers

Skoolhoof

Mnr Abrie Cronje

Adjunkhoof
EBW Gr9, Rekenaarklasse Gr8 en Gr 9

Mnr Hardy de Beer

Interne Adjunkhoof
Engels Eerste Add Taal Gr. 11 en Gr. 12, 1 en 2

Me. Elmien Kloppers

Departementshoof Natuurwetenskappe Gr 9
Fisiese Wetenskappe Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Martha de Beer

Afrikaans Huistaal Gr. 11.1 en Gr 12

Me. Katinka Fox

Verbruikerstudie Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Tjitske Beyers

Wiskundige Geletterdheid Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Sonja Smith

Wiskunde Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Carrol Möller

Engels Eerste Add Taal Gr 8 en Gr 9

Mnr. Riaan van Schalkwyk

Ingenieursgrafika en Ontwerp Gr 10, Gr 11 en Gr 12 Tegnologie Gr 9

Mnr Marco van der Linde

Besigheidstudie. Gr 10 en Gr 12 EBW Gr 8
Lewensoriëntering Gr 10

Me. Jolet Bredenkamp

Rekenaartoepassingstegnologie Gr 10, Gr 11 en Gr 12 Ekstra vak Gr. 10 - 12

Me. D Vosloo

Geografie Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Odette du Plessis

Afrikaans Huistaal Gr 10, Gr 11.2 en Gr 11.3

Me. Eroné Janse van Rensburg

Afrikaans Huistaal Gr 8.3 en Gr 9

Me. Malandi van Zyl

Wiskunde Gr 8, Gr 9.1 en 2

Me. Petrusa Marais

Toerisme Gr 10, Gr 11 en Gr 12

Me. Suzanne Riekert

Lewenswetenskap Gr 10, Gr 11 en Gr 12 Natuurwetenskap Gr 9

Mnr Pieter Franklin

Lewensoriëntering Gr 8 en Gr 9 Tegnologie Gr 8

Me. Nicolet Botha

Engels Eerste Add Taal Gr 10, Gr 12. 3 en Gr 12.4 Natuurwetenskap Gr 8

Me. Haike Beukes

Sosiale Wetenskap Gr 8 en Gr 9 Lewensoriëntering Gr 11

Me. Anli du Toit

Rekeningkunde Gr 10, Gr 11 en Gr 12
Besigheidstudies Gr 11
Wiskunde Gr 9.3

Me. Nel-mari Beets

RTT Gr 10-12
en Wiskunde Gr 9.4

Me. Marizél Le Roux

Skeppende Kuns Gr 8 en Gr 9, Lewensoriëntering Gr 12, Afrikaans Gr 8.1 en 8.2

Kantoorpersoneel

Openbare Betrekkinge-beampte

Maatskaplike Werker & Berader

Me. Charlene Cronje

Sekretaresse

Me. Anelda Coetzer

Finansies

Me. Estea Venter

Openbare Betrekking - beampte estea@langenhovenhs.co.za

Faktotum

Ondersteuningspersoneel

Mnr. Christo Fourie

Faktotum

Mnr. Charles Blauw

Ondersteunings-personeel

Mnr. Jonathan Abrahams

Ondersteunings-personeel

Me. Diandra Shandt

Ondersteunings-personeel

Me. Marionette Adams

Ondersteunings-personeel

Me. Julianne Hefke

Ondersteunings-personeel

Me. Elsabé Berkat

Ondersteunings-personeel
Scroll to Top

Skakel in by Dasseland en ontvang die Dassedagsê of gewone nuusbriewe

Langenhoven Riversdal Wapen